Aktualne Konkursy Fotograficzne na dCamera.pl

Artykuły

Mikołajkowe warsztaty fotografii studyjnej z Quadralite i sklepem foto-tip.pl

 

Quadralite  wraz ze sklepem foto-tip.pl zapraszają na otwarte warsztaty fotografii studyjnej, które odbędą się w krakowskim studiu, przy ul. Bonarka 11 w dn. 9.12.2017r. (sobota) od godz. 10.00. Równocześnie tego samo dnia i pod tym samym adresem sklep foto-tip.pl zaprasza na dzień otwarty, w ramach którego będziecie mogli skorzystać z rabatów na zakup sprzętu Quadralite. Sklep będzie tego dnia czynny w godzinach 10:00 – 16:00.

 

Podczas warsztatów do Waszej dyspozycji będzie 150 m2 powierzchni wypełnionej sprzętem Quadralite. Organizatorzy rozpoczną warsztaty od tego jak przygotować się na sesję, czego potrzebujecie do tego, żeby założyć własne domowe studio, a także powiemy jak szybko i sprawnie rozpocząć przygodę z fotografią. Omówione zostanie również to, jak przygotować się do zdjęć, skąd czerpać pomysły na sesję, jak wybierać modelki, jak współpracować z wizażystą, fryzjerem, itd. Nie odpuszczą też tematów związanych ze światłem oraz o tym jak je odpowiednio modelować.  Będziecie mogli skorzystać z pełnej gamy lamp studyjnych Pulse Pro X a także Pulse, Move i Up! oraz VideoLED. Oprócz nich zaprezentowane zostanie oświetlenie mobilne, w skład którego wchodzą takie produkty jak: Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL, RX400 Ringflash, Stroboss 60 i Stroboss 36. Warto też wspomnieć o najnowszym hicie, bezprzewodowej lampie błyskowej Quadralite A1, która miała premierę na początku listopada. Można będzie ją sprawdzić zarówno w roli lampy bezprzewodowej do smartfonów jak i poręcznego sterownika do zarządzania oświetleniem w profesjonalnym studiu. Poza lampami będzie także okazja do sprawdzenia sterowników radiowych, modyfikatorów światła, statywów i innych akcesoriów, które są przydatne zarówno do pracy w studiu jak i poza nim.

 

Lista zagadnień poruszanych na warsztatach:

• Jak szybko i sprawnie rozpocząć pracę w studiu? (BHP w studiu, praca ze sprzętem, podstawy obsługi lamp i akcesoriów)

• Zakładamy studio w domu czyli co kupić na początek?

• Jak przygotować się do zdjęć?

• Jak modelować światło?

• Jak pracować z jednym źródłem światła?

• Jak pracować z wieloma źródłami światła?

• Jak wyselekcjonować zdjęcia, obrobić i przygotować je do publikacji?

 

Prowadzący

Piotr Werner – krakowski fotograf specjalizujący się w fotografii modowej oraz ślubnej.

 

Marcin Woźniak – menadżer marki Quadralite, specjalista od oświetlenia studyjnego.

 

Dzień otwarty foto-tip.pl

Każdy Uczestnik warsztatów otrzyma upominek - bon rabatowy do wykorzystania w sklepie www.foto-tip.pl. Uprawnia on do zniżki na zakupy produktów Quadralite, który może być wykorzystany do końca bieżącego roku. Warsztatowicze będą też mogli wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami. Sklep będzie tego dnia czynny wyjątkowo w godzinach 10:00 – 16:00.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale z racji ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie swojego udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Salon sklepu www.foto-tip.pl będzie otwarty dla wszystkich chętnych bez ograniczeń.

 

Źródło: quadralite.pl