Aktualne Konkursy Fotograficzne na dCamera.pl

Artykuły

Trwa finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2014

Właśnie trwa finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym  Przyroda Ojczysta 2014, organizowanym przez portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione  i nagrodzone kursem fotografii ufundowanym przez warszawską Akademię Fotografii.

Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarazem hobby jak i pomysłem na utrwalenie otaczającego świata. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. Konkurs  Przyroda Ojczysta 2014 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwała przez cały rok 2014, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogli zgłaszać zdjęcia do konkursu, logując się na stronie,. Co miesiąc wybierane było Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu ma miejsce obecnie, do 20-go stycznia 2015, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca  z całego roku stają w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2014.
Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl
W finale konkursu 20 stycznia 2015 zostaną przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2014. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez m.in. oficjalnego sponsora konkursu –  Akademię Fotografii.

 

Głosowanie sms internautów odbywa się na stronie:
http://spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta-glosowanie


Patronat nad konkursem objęły m.in. media: Weranda Country, Fotografuj.pl, dCamera.pl, Biokurier.pl, SlowLife Food&Garden, ZielonaLekcja.pl,  fundacja Nasza Ziemia, Stowarzyszenie Polskie Ptaki. Partnerem konkursu jest Centrum Handlowe Warszawa Wileńska.
Portal Ekologia.pl  to nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.
Ekologia.pl informuje o najbardziej aktualnych tendencjach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.
Portal porusza tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promuje naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu. Miesięczne portal odwiedza ponad 300 tys. czytelników. Więcej na www.ekologia.pl